SLOVINSKO SOČA Informácie a opatrenia k zájazdu 2023

SLOVINSKO SOČA Informácie a opatrenia k zájazdu 2023

CK Raftovanie  /  Máj 26, 2021 / 21:23

???? INFORMÁCIE A OPATRENIA K PROGRAMU / ZÁJAZDU SLOVINSKO SOČA v sezóne 2023.

???? SLOVINSKO OD FEBRUÁRA 2022 ZRUŠILO VŠETKY PROTIPANDEMICKÉ OPATRENI A MY SA UŽ NA VÁS TEŠÍME NA PROGRAME.

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE: Chceme Vás upozorniť, že pri prechode do Slovinska z Talianska prišlo momentálne k obmedzeniu a prerábaju tu tunel na ceste a hraničny prechod je otvorený iba do 18:00 ( 17:50 ), preto Vám píšeme dôležitú informáciu, že treba si naplánovať cestu tak aby ste to do vtedy stihli, lebo ináč zatvoria cestu a budete musieť íst potom druhým prechodom čo by bola už zbytočná zachádzka. Ďakujeme za pochopenie, ahooj a štastnú cestu. 

Z veľkého úspechu z minuloročnej sezóny bude "OBED" počas programu podávaný v kempe. Hlavné menu ( MENUČKO: polievka, hlavné jedlo, dezert, nealko nápoj, káva, čaj ). 

- Dodržiavajte prosím čas príchodu na program ( podľa programu )  pri výmene turnusov z dôvodu medzi turnusom prebieha dezinfekcia / ubytovania ( stanov ) - kempu - vystroje.

- V prípada choroby, alebo náznaku prechladnutia si prosim presuňte termín a nezúčastňujte sa zájazdu.

- V prípade, že klient na zájazde bude prejavovať znaky ochorenia ( kašel, teplota, kýchanie a iné )  môže byť z programu vyradený bez nároku vrátenia peňazí za danú službu / program.

- Každý zakúpený zájazd má platnosť do septembra 2024. V prípade, že sa zakúpeného zájazdu v sezóne 2023 nechcete, alebo z nejakého dôvodu nemôžete zúčastniť, najneskôr týždeň - dva pred nástupom na program si ho  môžete bez udania dôvodu bezplatne zmeniť na nový termín do konca septembra 2024.  Stačí urobiť novú objednávku a do poznámky uveďte zmena termín ( váš aktuálny termín ) a VS. Následne vám bude termín bezplatne presunutý / zmenený. 

Všetky termíny od júna 2023 do septembera 2024 sú na výber na našej stránke link https://raftovanie.sk/clanok/14-slovinsko-soca .

 Priatelia a kamaráti ĎAKUJEME za pochopenie a my sa už na vás na programe veľmi tešime, do skorého videnia AHOOJ.


Váš team CK RAFTOVANIE. 

Foto / Video

Komentáre

MÁTE ĎAĽŠIE OTÁZKY?

NAPÍŠTE NÁM:

rafting@raftovanie.sk

Raftovanie Team

Darčekové poukazy

Obdarujte svojich blízkych jedinečným a nezabudnuteľným adrenalínovým darčekom z našej ponuky, ktorý nekúpite v žiadnom obchode vystavený na konkrétnu destináciu / program s ľubovoľným venovaním a hodnotou. Prehľad programov a cien jednotlivých zájazdov nájdete tu.

Captcha
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na komunikačné účely. VIAC INFORMÁCIÍ

RAFTOVANIE TEAM

ZÁŽITKY A STUDENÚ VODU S NAMI PREŽILI AJ