KAJAKOVÁ ŠKOLA POKROČILÍ Rakúsko - Salza

Vybrať termín

Cena od

€275,00
( obtiažnosť )
TERMÍN: ( Máj - September )

2024 intenzívny kurz kajakovania na divokej vode obtiažnosti WW II - III+. Počas kurzu si jedinci osvoja základy kajakovania na divokej vode ...

Program Dátum Cena Doprava / príp. vlastná
Vlastný termín 2024 (4 dni) KŠ pokročilí Salza BEZ TERMÍNU 275,00 €/os.
325,00 €/os.
65,00 €/os. objednať

- Možnosť zakúpenia balíka ako DARČEKOVÁ POUKÁŽKA. Poukážka na vyžiadanie ZADARMO - poplatok 1 Euro poštovné príp. zadarmo pri osobnom odbere.

Kód kajaková škola pokročilí / 4 dňový program zahŕňa:

1. deň) Presun do Rakúska do kempu ( doprava vlastná príp. mikrobusom - v prípade záujmu nutnosť rezervovať vopred), ubytovanie sa ( v cene 3x noc / poplatok ).
2. deň) Celodenný kajakový kurz + inštruktáž o ovládaní kajaku + teória, bezpečnosť. 
3. deň) Celodenný Kajakový kurz.
4. deň) Kajakový kurz poldenný, koniec programu.

+ PROGRAM OBSAHUJE:  fotodokumentácia organizátorom, ubytovanie v kempe ( poplatok ).

CENA PROGRAMU KAJAKOVÁ ŠKOLA ZAHŔŇA: Kajak, kompletnú vodácku výstroj (záchranná vesta, prilba, pádlo, špricka, neoprén, neoprénové topánky, bundička), inštruktor. Kompletné  zaškolenie / inštruktáž pred kajakovaním. Teória pádlovania, bezpečnosť, inštruktáž o ovládaní kajaku, povelov, inštruktáž o chovaní sa na divokej vode v prípade prevrátenia sa, skúška plávania na hádzačke v prúde. Dopravu na mieste: prepravu osobných vecí, prípadne prepravu vodičov k vlastnému autu. Presun kajakov a technického materialu počas celého priebehu akcie.

VLASTNÝ TERMÍN: Pri počte od 4 osôb si môžte vybrať ľubovolný termín mimo termínov v tabuľke ( neplatí pre akciovú cenu ). Možnosť kajakovej školy od Pondelka do Nedeľe v termíne od 30.4. do 30.9. . 

Pri väčšom počte osôb, možnosť doplnenia kajakového programu aj inými adrenalínovými hrami a catteringom vypracujeme Vám PROGRAM NA KĽÚČ.

UBYTOVANIE: V kempe.

STRAVA: Podľa programu. Počas programu na obed navštívime reštaurácie v okolí rieky ( obed nie je zahrnutý v cene programu).

DOPRAVA: Mikrobusová prípadne vlastná.

DOPLATKY: Zdravotné poistenie 5,00 € / osoba / deň. 

POZNÁMKA: Cena je kalkulovaná na osobu pri minimálnom počte 4 osoby.

Popis

Prostredie: Rieka Salza iba 250 km od BA sa nachádza v nádhernom prostredí rakúskych Álp. Táto rieka je jedna z najkrajších a najnavštevovanejších rakúskych riek, ktorá je krištáľovo čistá a preteká nádhernými kaňonmi.

PROGRAM: 4 dňový intenzívny kurz kajakovania na prírodnej rieke Salza bude prebiehať na strednom a spodnom úseku v obtiažnosti WW II / WW III+.

Počas kurzu si jedinci osvoja základy kajakovania na divokej vode prejazdy, techniky zastavovania vo vracákoch, orientácia na vode, základy neverbálnej komunikácie na vode, zvládanie krízových situácií.

Teória: V prednáškach sa budeme zaoberať potrebnou výstrojov, komunikáciu na vode, teoretickým krízovým situáciám, bezpečnosťou, technikou jazdy na divokej vode atď.

Obtiažnosť vody: Pokročilí (WW II - III+ ) Stredne ťažká - ťažká.

Foto / Video

Video
Video

Mapa

Podmienky

Podmienky:

 • Nutnosť vedieť plávať!
 • Minimálny vek 12 rokov.
 • Minimálna výška hladiny.
 • Rezervácia termínu e_mailom / zaslaním objednávky.
 • Minimálny počet záujemcov.
 • Podpísanie reverzu - prehlásenie o účasti na programe na vlastnú zodpovednosť. Pre osoby mladšie ako 18 rokov podpisujú reverz rodičia príp. zákonný zástupca.
 • Klient je za zapožičaný materiál zodpovedný. V prípade straty alebo vážneho poškodenia je povinný tento materiál uhradiť v plnej výške.
 • Storno zájazdu – darčekovej poukážky / platí podľa všeobecných obchodných podmienok / zmluvné podmienky CK Raftovanie.

Vyhradzujeme si právo na:

 • Zmenu termínu, resp. zrušenie zájazdu pri nedostatočnom počte záujemcov min. 4 osôb.
 • Zmenu programu, zmenu zjazďovaného úseku, zrušenie programu pri nedostatku prírodnej vody, alebo moc vysokom stave vody ak inštruktor uzná, že by mohla byť ohrozená skupina príp. jednotlivec. 
 • Vyradenie osoby z programu ( zo skupiny ) pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok ak inštruktor uzná, že by mohla byť ohrozená skupina príp. jednotlivec bez nároku na vrátenie peňazí za danú službu.

Iné:
Zabezpečíme Vám odbornú inštruktáž v anglickom, nemeckom alebo maďarskom jazyku.

Komentáre

FAQ

MÁTE ĎAĽŠIE OTÁZKY?

NAPÍŠTE NÁM:

rafting@raftovanie.sk

Raftovanie Team

Darčekové poukazy

Obdarujte svojich blízkych jedinečným a nezabudnuteľným adrenalínovým darčekom z našej ponuky, ktorý nekúpite v žiadnom obchode vystavený na konkrétnu destináciu / program s ľubovoľným venovaním a hodnotou. Prehľad programov a cien jednotlivých zájazdov nájdete tu.

Captcha
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na komunikačné účely. VIAC INFORMÁCIÍ

RAFTOVANIE TEAM

ZÁŽITKY A STUDENÚ VODU S NAMI PREŽILI AJ