info@raftovanie.sk (mirec) +421 911-305-961 REFERENCIE povedali o nás POŽIČOVŇA O NÁS
SK

Rakúsko - Möll, Isel

kontakt: CK Raftovanie  |  aktualizácia: 11.10.2018 09:02
Rakúsko - Möll, Isel

cena od 185 €

Typ zájazduRafting
LokalitaRakúsko - Möll, Isel
TermínMáj - September
Rafting Kajak Turistika Vysokohorská turistika Kemp-stan Chata Penzión Hotel Vlastná doprava Mikrobusová doprava
KÓD ZÁJAZDU CENA DOPRAVA POISTENIE
XXL 399,00€ / os. 79,00 € 4,00 €/os./deň
Rafting a lyžovačka 285,00€ / os. 79,00 € 4,00 €/os./deň
Rafting a Grossglockner 235,00€ / os. 79,00 € 4,00 €/os./deň
Rafting a turistika 185,00€ / os. 79,00 € 4,00 €/os./deň

Kód XXL obsahuje 2x rafting na rieke Möll:  obtiažnosť vody je WW II – III, stredne ťažká - rafting pre každého. Vhodné pre deti od 12 rokov. 

*pozor, na mieste ešte treba zaplatiť turistický poplatok 2,50 €/osoba/deň.

VLASTNÝ TERMÍN: Pri počte od 6 osôb si môžte vybrať ľubovolný termín mimo termínov v tabuľke. Možnosť raftovania od Pondelka do Nedeľe v termíne od 30.4. do 30.9. . 

Pri väčšom počte osôb, možnosť doplnenia raftového programu aj inými adrenalínovými hrami a catteringom vypracujeme Vám PROGRAM NA KĽÚČ.

KÓD XXL / 4 dňový program zahŕňa:
3x ubytovanie v plne vybavenom apartmáne pre 4-6 osôb (uteráky, povlečenie, záverečné upratanie, elektrická energia), 1x fľaša kvalitného moravského vína na apartmán, 2x rafting na rieke Möll, kompletná raftová výstroj ( záchranná vesta, prilba, pádlo, loď, neoprén, neoprénové boty, bundička), Slovensky hovoriaci inštruktor, safety kajak, wellcome drink, 2-3 hod. wellnes, výlet horskou lanovkou Reisseck, návšteva kúpaliska v Obervellachu, výlet do tiesňavy Raggaschlucht, k dispozícii Korutánska karta.

PROGRAM RAFTING A LYŽOVAČKA / 4 dňový program zahŕňa:

Dva dni raftingu R2 1x na rieke Möll a 1x Isel, prehliadky vodopádov, lyžovačka / snowboardovačka v stredisku Mölltaler Gletscher, wellnes v 4* hotely, 3x noc ubytovanie v apartmáne.
*pozor, na mieste ešte treba doplatiť: turistický poplatok 2,50 €/osoba/deň, 30€ až 40€ za konečné upratanie apartmánu (cena je podľa velkosti daného apartmánu), 4€ energie za apartmán.

PROGRAM RAFTING A GLOSSGLOCKNER / 4 dňový program zahŕňa:

Dva dni raftingu R6 a R2. 2x na rieke Möll, prehliadka vodopádu, celodenná turistika po Glossglockner hoch Alpen Strasse, 3x noc ubytovanie v apartmáne.
*pozor, na mieste ešte treba doplatiť: turistický poplatok 2,50 €/osoba/deň, 30€ až 40€ za konečné upratanie apartmánu (cena je podľa velkosti daného apartmánu), 4€ energie za apartmán.

PROGRAM RAFTING A TURISTIKA / 4 dňový program zahŕňa:

Dva dni raftingu R2 na rieke Möll a Isel, výlet k vodopádu, výlet na Raggaschlucht, 3x noc ubytovanie v kempe. *pozor, na mieste ešte treba doplatiť turistický poplatok 2,50 €/osoba/deň.

CENA ZAHŔŇA:
Miesto v raftovom člne. Raftovú výstroj - záchranná vesta, prilba, pádlo, neoprén, neoprénové boty,  bundička. Inštruktora v raftovom člne a záchranára na safety kajaku. Inštruktáž o chovaní sa na divokej  vode v prípade prevrátenia, prehliadku vodopádu, wellnes v 4* hotely, celodenná turistika po Glossglockner hoch Alpen Strasse, lyžovačka/snowboardovačka na ľadovci, polpenzia raňajky (švédske stoly) + večera (3-chodové menu) /za doplatok/, 3x noc ubytovanie v apartmáne príp. kemp.

UBYTOVANIE: Podľa programu. Ubytovanie v apartmáne, v penzióne, v hoteli, v kempe.

STRAVA: Podľa programu. Počas programu navštívime reštaurácie v okolí rieky.

DOPRAVA: Mikrobusová prípadne vlastná.

DOPLATKY: Zdravotné poistenie 3,20 € / osoba / deň.

POZNÁMKA: Cena je kalkulovaná na osobu pri minimálnom počte 6 os.

Cena nezahŕňa:
Turistický poplatok 2,50 € /osoba / deň, ak sa jedná o ubytovanie v apartmáne 30€ až 40€ za konečné upratanie apartmánu (cena je podľa velkosti daného apartmánu), 4€ energie za apartmán, vreckové a fakultatívne výlety ktoré nie sú v programe.

Prostredie:
Hornaté alpské prostredie v Rakúsku Vás okrem nádhernej prírody očarí vodným tokom, na ktorom nebudú chýbať veľké vlny a valce. Vodnaté rieky a ľadovec Mölltaler Gletscher kde si aj vlete super zalyžujeme a zasnowbordujeme.

Raftovať a lyžovať:
Rafting na rieke Möll je veľmi krásny a plný adrenalínu. Rieka sa po niekoľkých kilometroch zužuje a vlieva do zalesneného údolia - obtiažnosť vody WW II – III. Rafting na rieke Isel odporúčame všetkým, ktorí si chcú užiť adrenalín na veľkých vlnách - obtiažnosť vody WW II – IV. Lyžovať budeme v lyžiarskom stredisku Mölltaler Gletscher na kopci Schareck 3122m.

Obtiažnosť vody:

 • Obtiažnosť vody rieky Möll: WW II – III, stredne ťažká - rafting pre každého.
 • Obtiažnosť vody rieky Isell:  WW II – IV, stredne ťažká - mierne pokročilí / pokročilí.

Podmienky:

 • Nutnosť vedieť plávať!
 • Minimálny vek 15 rokov.
 • Minimálny počet záujemcov - 6 osôb do skupiny.
 • Ceny sú kalkulované na skupinu minimálne 6 osôb.
 • Rezervácia termínu e_mailom / zaslaním objednávky.
 • Podpísanie reverzu - prehlásenie o účasti na programe na vlastnú zodpovednosť. Pre osoby mladšie ako 18 rokov podpisujú reverz rodičia príp. zákonný zástupca.
 • Klient je za zapožičaný materiál zodpovedný. V prípade straty alebo vážneho poškodenia je povinný tento materiál uhradiť v plnej výške.
 • Storno zájazdu – darčekovej poukážky / platí podľa všeobecných obchodných podmienok / zmluvné podmienky CK Raftovanie. Zmena termínu je možná najneskôr 48 hod. pred nástupom na program bez poplatku - pri neskoršom stornovaní ako 48 hod. pred nástupom, program prepadá bez nároku vrátenia peňazí za danú službu.

Vyhradzujeme si právo na:

 • Zmenu termínu, resp. zrušenie zájazdu pri nedostatočnom počte záujemcov min. 6 osôb.
 • Zmenu programu, zmenu zjazďovaného úseku, prípadne zrušenie programu pri nedostatku prírodnej vody prípadne vysokom stave vody ak inštruktor uzná, že by mohla byť ohrozená skupina príp. jednotlivec.
 • Vyradenie osoby z programu ( zo skupiny ) / rafting ( z rafového člna ) pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok ak inštruktor uzná, že by mohla byť ohrozená skupina príp. jednotlivec bez nároku na vrátenie peňazí za danú službu.

Sprievodný program:
Cykloturistika a pešiu turistku organizujeme najmä ako sprievodný program k  vodáckym pobytom. Bicykle a výstroj na turistiku si účastníci zájazdu zabezpečujú sami.

Iné:
Zabezpečíme Vám odbornú inštruktáž v anglickom, nemeckom, alebo maďarskom jazyku.

Fotogaléria

OBJEDNÁVKA ZÁJAZDU

Vaše kontaktné údaje

Meno, priezvisko: *
Adresa: *
Mesto, PSČ: *
Dátum narodenia: * DD.MM.YY
Telefón: *
E-mail: *

Zájazd, termín

Zájazd: *
Vlastný termín: vyplňte v prípade zájazdu na klúč
Počet osôb: *

Ubytovanie, doprava, poistenie

Ubytovanie:
Doprava:
Poistenie:

Poznámka

Text:

Antispam

Kód: *
Captcha
súhlasím so všeobecnými podmienkami
súhlasím s podmienkami zájazdu
súhlasím so spracovaním osobných údajov
chcem byť zaradený do odberu noviniek
 

PARTNERI

Divoká Voda - areál vodných športov Čunovo https://www.huskysk.sk
http://www.crosslimit.eu/

Pracovali sme aj pre

RÝCHLE KONTAKTY

(mirec) +421 911-305-961

(mišo) +421 948-163-319

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3