SLOVINSKO SOČA Sezóna 2020 OPATRENIA A INFORMÁCIE

SLOVINSKO SOČA Sezóna 2020 OPATRENIA A INFORMÁCIE

CK Raftovanie  /  Jún 29, 2020 / 13:39

????DÔLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE A OPATRENIA K PROGRAMU / ZÁJAZDU SLOVINSKO SOČA v sezóne 2020.????

Vodácke AHOOJ priatelia a kamaráti.

A JE TO TU !!! SEZÓNA LETO 2020 ZAČALA. 

Sme radi, že obmedzenia sa uvolňujú a my tak môžeme robiť čo nás naozaj baví. Každopádne vzhľadom na celosvetovú pandemickú situáciu aj naša CK Raftovanie prijíma rôzne bezpečnostné opatrenia a môže dôjsť k určitým obmedzeniam v cieľovej destinácii programu a na programe.

- Cesta do Slovinska JE OTVORENÁ bez obmedzení. 

- Treba počítať s povinnosťou nosenia rúšok v uzavretom priestranstve, autobusoch a vo verejných vnútorných priestoroch ako napríklad potraviny, reštaurácie, čerpacia stanica / pumpa, lekáreň, atď. . 

- V exteriéri povinnoť nosenia ruška NIE JE.

- Dodržiavanie minimálnej vzdialenosti 2m v rámci možností a situácie od iných osôb.

Zdravte sa bezkontaktne, dezinfikujte si ruky.

- Nezgrupujte sa s cudzími osobami. 

- Stravovanie:   - Prineste si na program vlastný príbor, tanier, hrnček, prostriedok na umývanie riadu a žinku na riad. 

                       - Obed počas programu bude podávaný v kempe. Hlavné menu ( MENUČKO ). Poplatok 10 Eur / obed.

- Dodržiavajte prosím čas príchodu na program  pri výmene turnusov z dôvodu medzi turnusom prebieha dezinfekcia / ubytovania ( stanov ) - kempu - vystroje.

- KAPACITA TERMÍNOV JE OBMEDZENÁ (ZNÍŽENÁ) v rámci opatrení sme sa rozhodli znížiť kapacitu účastníkov na programe. Preto ak máte záujem o program neváhajte a zarezervujte si svoj termín programu pokiaľ sú ešte voľné miesta.

- Doprava mikrobusom CK na zájazd ( do odvolania ) JE ZRUŠENÁ. Je nám to ľúto, ale túto sezónu je zatiaľ doprava mikrobusom CK na zájad pre klientov  ZRUŠENÁ. Možnosť vlastnej dopravy na program.

- V prípada choroby, alebo náznaku prechladnutia si prosim presuňte termín a nezúčastňujte sa zájazdu.

- V prípade, že klient na zájazde bude prejavovať znaky ochorenia ( kašel, teplota, kýchanie a iné )  môže byť z programu vyradený bez nároku vrátenia peňazí za danú službu / program.

- Každý zakúpený zájazd má platnosť do septembra 2021. V prípade,že sa zakúpeného zájazdu v sezóne 2020 nechcete, alebo z nejakého dôvodu nemôžete zúčastniť, najneskôr týždeň - dva pred nástupom na program si ho  môžete bez udania dôvodu bezplatne zmeniť na nový termín do konca septembra 2021.  Stačí urobiť novú objednávku a do poznámky uveďte zmena termín ( váš aktuálny termín ) a VS. Následne vám bude termín bezplatne presunutý / zmenený. 

V prípade , ak nám nepošlete vyjadrenie k Vášmu zájazdu pred nástupom na program, budeme mať za to, že klienti sú so všetkými upozorneniami / opatreniami / zmenami zájazdu uzrozumení a rezervácia ostáva v platnosti .. 

Pevne veríme, že budete mať pre vyššie uvedené body, vzhľadom na výnimočnú situáciu, pochopenie. Prosíme vás o bezodkladné informovanie zúčastnených osôb na programe vo vašej skupine o následovných opatreniach zájazdu.

V prípade nesúhlasu klientov so zmenami a opatreniami, majú nárok na bezplatné prehodenie rezervácie až do septembra 2021.  

Všetky termíny od júla 2020 do septembera 2021 sú na výber na našej stránke link https://raftovanie.sk/clanok/14-slovinsko-soca .

Bude nám však potešením, ak sa rozhodnete vycestovať a my sa už na vás na programe veľmi tešime. Priatelia a kamaráti ĎAKUJEME za pochopenie a do skorého videnia AHOOJ.

Váš team CK RAFTOVANIE. 

Foto / Video

Komentáre

MÁTE ĎAĽŠIE OTÁZKY?

NAPÍŠTE NÁM:

rafting@raftovanie.sk

Raftovanie Team

Darčekové poukazy

Obdarujte svojich blízkych jedinečným a nezabudnuteľným adrenalínovým darčekom z našej ponuky, ktorý nekúpite v žiadnom obchode vystavený na konkrétnu destináciu / program s ľubovoľným venovaním a hodnotou. Prehľad programov a cien jednotlivých zájazdov nájdete tu.

Captcha
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na komunikačné účely. VIAC INFORMÁCIÍ

RAFTOVANIE TEAM

ZÁŽITKY A STUDENÚ VODU S NAMI PREŽILI AJ