Sezóna 2020 COVID-19

Sezóna 2020 COVID-19

CK Raftovanie  /  Marec 30, 2020 / 13:15

Vodácke AHOOJ priatelia a kamaráti. Máme tu začiatok vodáckej sezóny 2020.

Preto by sme sa aj my mali a hlavne chceli vyjadriť ku situácií COVID-19, ako to vyzerá a aká je situácia u  nás v CK Raftovanie.

POZOR toto je dôležité ⚡️⚡️ ZÁJAZDY NERUŠÍME ⚡️⚡️ a chceli by sme aj Vás poprosiť, aby ste nám nerušili zájazdy ????.

???????????? Všetky termíny, ktoré máte objednané sa postupne podľa situácie budú môcť BEZPLATNE ZMENIŤ a PRESUNÚŤ počas sezóny do konca Septembra 2020, prípadne presunúť sa budú dať BEZPLATNE aj na celú sezónu 2021 s platnosťou do konca sezóny ????????????.

Raftové a splavové termíny zatiaľ ponechávame v platnosti a uvidíme, ako sa nám situácia vyvinie. NAJDOLEŽITEJŠIE TERAZ JE ZDRAVIE NÁS VŠETKÝCH.

Ak si termín presuniete veľmi nám to v tejto ťažkej situácií pomôže a myslíme si, že tým nestratíte nič ani vy a ani my, keďže náklady na pripravenie novej sezóny boli / sú vysoké.

A ako bonus od nás dostanete na novom zájazde o 200% zábavy navyše na každom našom zájazde ????.

Situácia je taká, že ČAKÁME momentálne aj my ako to celé dopadne a DÚFAME a VERÍME, že toto šialenstvo rýchlo skončí a my sa čoskoro vidíme všetci spoločne znovu na vode????????.

Ďakujeme za pochopnie a prajeme Vám pekný deň, veľa síl v tejto ťažkej dobe a hlavne veľa ZDRAVIA !!! To je teraz najdôležitejšie.

Vodácke AHOOOOJ, Váš tím CK RAFTOVANIE.

Foto: použité zdroj Google

Komentáre

MÁTE ĎAĽŠIE OTÁZKY?

NAPÍŠTE NÁM:

rafting@raftovanie.sk

Raftovanie Team

Darčekové poukazy

Obdarujte svojich blízkych jedinečným a nezabudnuteľným adrenalínovým darčekom z našej ponuky, ktorý nekúpite v žiadnom obchode vystavený na konkrétnu destináciu / program s ľubovoľným venovaním a hodnotou. Prehľad programov a cien jednotlivých zájazdov nájdete tu.

Captcha
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na komunikačné účely. VIAC INFORMÁCIÍ

RAFTOVANIE TEAM

ZÁŽITKY A STUDENÚ VODU S NAMI PREŽILI AJ