Sezóna 2021 INFORMÁCIE A OPATRENIA COVID-19

Sezóna 2021 INFORMÁCIE A OPATRENIA COVID-19

CK Raftovanie  /  Október 24, 2020 / 09:34

Vodácke AHOOJ priatelia a kamaráti. 

Radi by sme Vám ponúkli naše služby vo forme ZÁŽITKOVEJ DOVOLENKY v najlepších PREDPREDAJOVÝCH AKCIOVÝCH CENÁCH vo forme aj ako DARČEKOVÁ POUKÁŽKA do novej sezóny 2021 ako aj na rok 2022.

???? DOLEŽITÉ UPOZORNENIE k aktuálnej situácií COVID-19:????Všetky zakúpené a zarezervované zájazdy / darčekové poukážky, ako aj všetky presunuté zájazdy zo sezóny 2020 na sezónu 2021 majú predĺženú platnosť v ramci opatrení na 2 roky až do Septembra 2022. Aktuálne informácie ohľadom opatrení program SLOVINSKO - SOČA nájdete TU.

Postup: 

  •  vyberte si termín z ponuky voľných termínov - zájazdov o ktorý máte záujem
  •  v objednávke uveďte či máte záujem o darčekovú poukážku ANO / NIE
  •  objednávka Vám bude zároveň potvrdená a po uhradení Vám bude darčeková poukážka zaslaná po dohode mailom (zadarmo), alebo poštou za poplatok 1 Euro poštovné
  • ????upozornenie: neváhajte si zakúpiť svoj zájazd čím skôr za najlepšie akciové predpredajové ceny pokiaľ sú ešte voľné miesta na zájazdoch. Ceny jednotlivých termínov sa budú postupne navyšovať podľa obsadenosti. ????
  • ???????? dôležité: všetky zakúpené zájazdy na sezónu 2021 majú platnosť 2 roky až do septembra 2022 ????????
  • ???????????? zakúpený termín si môžte kedykoľvek k blížiacemu sa termínu zmeniť / presunúť BEZPLATNE počas celej sezóny do konca Septembra  2021, prípadne presunúť sa budú dať BEZPLATNE aj na celú sezónu 2022 s platnosťou do konca sezóny September 2022. Samozrejme podľa aktuálne voľných termínov zájazdov a zakúpeného programu PONDELOK - ŠTVRTOK príp. ŠTVRTOK - NEDEĽA. ????????????
  • termíny zájazdov sú na základe bezpečnostných opatrení COVID 19 znížené / kapacitne obmedzené.

Všetky raftové a splavové termíny ponechávame v platnosti a uvidíme, ako sa nám situácia ohladom COVID-19 do novej sezóny vyvinie. Každopádne treba byť pripravení a zarezervujte si svoje miesto na programe pokiaľ sú ešte voľné miesta na zájazdoch kedže veľa je ich už obsadených aj z dôvodu presúvania termínov zo sezóny 2020.

Ak si termín / darčekovú poukážku teraz zakúpite pomôžete nám v tejto ťažkej situácií a potešíte tak či už seba, alebo niekoho blízkeho pekným darčekom, budete mať potvrdenú a zarezervovanú účasť s nami na programe v novej sezóne a my sa už teraz na Vás veľmi tešíme na spoločnom programe / zájazde organizovanom Vašou obľúbenou firmou CK Raftovanie. 

A ako bonus sme si pre Vás pripravili možnosť doplnenia darčeku k darčekovej poukážke napríklad tričko,alebo mikinu z našej ponuky ( danej zakúpenej destinácie v novom dizajne na sezónu 2021 ). 

A ako bonus 2  od nás dostanete o 200zábavy navyše na každom našom zájazde ????

Veríme a dúfame, že toto šialenstvo už rýchlo skonči a my sa čoskoro všetci spoločne vidíme znovu spolu na vode na JAR a v LETE v sezóne 2021 ????????.

Ďakujeme za pochopenie, podporu a prajeme Vám pekný deň, veľa síl v tejto ťažkej dobe a hlavne veľa ZDRAVIA !!! To je teraz najdôležitejšie.

Vodácke AHOOJ priatelia a tešíme sa na Vás na programe v novej sezóne.

Váš tím CK RAFTOVANIE

Foto: použité zdroj Google

Komentáre

MÁTE ĎAĽŠIE OTÁZKY?

NAPÍŠTE NÁM:

rafting@raftovanie.sk

Raftovanie Team

Darčekové poukazy

Obdarujte svojich blízkych jedinečným a nezabudnuteľným adrenalínovým darčekom z našej ponuky, ktorý nekúpite v žiadnom obchode vystavený na konkrétnu destináciu / program s ľubovoľným venovaním a hodnotou. Prehľad programov a cien jednotlivých zájazdov nájdete tu.

Captcha
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na komunikačné účely. VIAC INFORMÁCIÍ

RAFTOVANIE TEAM

ZÁŽITKY A STUDENÚ VODU S NAMI PREŽILI AJ