info@raftovanie.sk (mirec) +421 911-305-961 REFERENCIE povedali o nás POŽIČOVŇA E-SHOP
SK

Rafting v AVŠ ČUNOVO

kontakt: CK Raftovanie  |  aktualizácia: 07.01.2017 21:09
Rafting v AVŠ ČUNOVO

cena od 26 €

Typ zájazduRafting
LokalitaSlovensko - Bratislava - Čunovo
TermínApríl - November
Rafting Kajak Kemp-stan Chata Hotel Vlastná doprava Mikrobusová doprava Lodná doprava Vlastná strava Polpenzia

Prostredie:
Čunovský vodný kanál sa nachádza 20km od Bratislavy a je určený pre všetkých, ktorým sa nechce ďaleko cestovať za raftovým dobrodružstvom. Preprava do areálu  je ľahko dostupná autom, ale aj po hrádzi na bicykli či korčuliach smer Danubiana, kde si zaraftujete a strávite tu príjemné popoludnie.

Raftovať budeme v Areáli vodných športov v Čunove (AVŠ), kde je vybudovaný umelý vodný kanál. Tento kanál je jedným z najlepších umelých kanálov na svete a je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Dĺžka pravého kanála je 460m a ľavého 356m, priemerná hĺbka vody je 1500mm a najväčší spád má 3,5m a je známy pod menom Čunovská Niagára. 

Obtiažnosť vody:
Obtiažnosť vody je WW II – III+, stredne ťažká - rafting pre každého.

KÓD RAFTING  Poukážka program Rafting BASIC 120min  Poukážka program rafting XXL 120min.
001 R6-R8 (6-8 klientov +1 inštruktor) 26,00 €/os. 46,00 €/os.
002 R4 (4 klienti +1 inštruktor) 36,00 €/os.  52,00 €/os.
003 R2 (2 klienti +1 inštruktor) 50,00 €/os. 63,00 €/os.
004 R2 VIP (1 klient +1inštruktor) 90,00 €/os. 103,00 €/os.
 • Možnosť nahlásenia sa na termín / program už od 1 osoby. 
 • Vhodné ako DARČEKOVÁ POUKÁŽKA na sezónu 2017. Poukážka je iba na vyžiadanie ( zahŕňa laminátovú darčekovú poukážku ).
 • Otvorená darčeková poukážka 2017 / platí na ľubovolný termín podľa výberu. Klient sa môže rozhodnúť počas nasledujúcich mesiacov, ktorý z termínov si zvolí (samozrejme podľa aktuálne voľných kapacít termínov). Odporúčané termín si zarezervovať vopred.

ČAS RAFTINGU na výber:

9:00-11:00 ,  11:00-13:00 ,  13:00-15:00 ,  15:00-17:00 ,  17:00 - 19:00

120 min. PROGRAM POUKÁŽKA RAFTING BASIC ZAHŔŇA: Rafting R6-R8, R4, R2, R2 VIP: Raftový čln  ( podľa výberu ), kompletnú raftovú výstroj (záchranná vesta, prilba, pádlo, neoprén, neopr.topánky, bundička v príp. škaredého počasia ), inštruktor v raftovom člne, inštruktáž o chovaní sa na divokej vode v prípade prevrátenia sa, záchranára na brehu divokej vody, šatňu so sprchou, toalety. Program obsahuje 60 min. ( inštruktáž, prezliekanie, vyzliekanie, bezpečnosť ) + 60 min. rafting.

CENA 120 min. PROGRAM POUKÁŽKA XXL RAFTING ZAHŔŇA: Raftový čln R6-R8, R4, R2, R2 VIP, miesto v rafte, kompletnú raftovú výstroj (záchranná vesta, prilba, pádlo, neoprén, neopr.papučky, bundička). Inštruktora v každom raftovom člne, inštruktáž o chovaní sa na divokej vode v prípade prevrátenia sa, záchranára na brehu divokej vody, šatňu so sprchou, toalety, občerstvenie 0,5l minerálnej vody, rafting, tričko rafting raftovanie na pamiatku. -10 Eur poukaz na rafting do Slovinska ( platí aj na akciový program ). Fotodokumentacia organizátorom z brehu rieky. 60 min. ( inštruktáž, prezliekanie, vyzliekanie, prehliadka kanála s divokou vodou pred raftingom, bezpečnosť ) + 60 min. rafting.

V prípade zaujmu o FIREMNÝ TEAMBUILDING Vám poskytneme viac informácií TU.

TERMÍN: Ľubovolný podľa objednávky. Možnosť raftovania od Pondelka do Nedeľe.

 • obdobie jar - leto: od mesiaca Apríl do Septembra v čase od 9:00 do 19:00
 • obdobie jeseň: od mesiaca Október do Novembra v čase od 11:00 do 17:00
 • obdobie zima: od mesiaca December do Marca ZATVORENÉ

UBYTOVANIE: Bez ubytovania.  V prípade záujmu Vám zabezpečíme ubytovanie chatky, penzión, hotel.

STRAVA: Bez stravy. V prípade záujmu zabezpečíme na kľúč. Ponúkame: prípravu grilovačiek opekačiek, občerstvenie na terase hotela, barbecue, obedové menu a viac.

Sprievodný program: doplnkové zábavné atrakcie, nafukovacie atrakcie, teambuilding a oveľa viac.

Doprava:
Vlastná autom, po hrádzi na bicykli či korčuliach smer Danubiana, príp. autobusom MHD z pod mosta  SNP č. 91, 191 až do Rusovies na zastávku ŽST Rusovce. Potom prestup na autobus MHD č. 90 až k areálu príp. z Čunova peknou prechádzkou po priehrade do AVŠ Čunovo cca. 20 min.

Zabezpečujeme aj automobilovú, mikrobusovú, autobusovú, lodnú dopravu ako aj VIP dopravu limuzínou či HUMMROM.

GPS súradnice Areálu vodných športov Čunovo:

48°01'52,00" N       17°13'41,09" E

DOPLATKY: Zdravotné poistenie 0,80€/osoba.

Podmienky:

 • Nutnosť vedieť plávať!
 • Rezervácia termínu e_mailom / zaslaním objednávky.
 • Minimálny počet záujemcov do skupiny.
 • Podpísanie reverzu - prehlásenie o účasti na programe na vlastnú zodpovednosť. Pre osoby mladšie ako 18 rokov podpisujú reverz rodičia príp. zákonný zástupca.
 • Klient je za zapožičaný materiál zodpovedný. V prípade straty alebo vážneho poškodenia je povinný tento materiál uhradiť v plnej výške.

Vyhradzujeme si právo na:

 • Zmenu termínu príp. zrušenie termínu.
 • Zmenu programu, zrušenie programu príp. vyradenie osoby z rafového člna pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok ak inštruktor uzná, že by mohla byť ohrozená skupina príp. jednotlivec bez nároku na vrátenie peňazí za danú službu.

Iné:
Zabezpečíme Vám odbornú inštruktáž v anglickom, nemeckom, alebo maďarskom jazyku.

Pri väčšom počte osôb, možnosť doplnenia raftového programu aj inými adrenalínovými hrami a catteringom.

Sme začiatočníci nevadí to?
Nie, vôbec nie! Väčšinou sú naši klienti začiatočníci, ktorých si pred vstupom na divokú vodu zaškolíme a vysvetlíme im ako sa treba správať na divokej vode.

Ako budeme ovládať loď?
V každom rafte (lodi) je s Vami inštruktor z dlhoročnými skúsenosťami. Ak ste skúsenejší vodák zabezpečíme Vám aj dvojmiestny raft, ktorý si budete kormidlovať sami.

Ako budem mokrý po raftingu a prečo musím pádlovať?
Po raftingu budete úplne mokrý, takže pod neoprénom, by ste mali mať plavky, alebo nejaké kraťasy. Pádlovať musíte preto, lebo ho svojím pádlovaním poháňate ako motor. Bez motora to moc nejde a sám inštruktor to asi nezvládne! :)) Česť vínimkám!

Čo si máme priniesť na raftovanie?
Ak sa jedná o rafting v AVŠ Čunovo, tak si hlavne nezabudnite plavky a uterák. K dispozícii máte aj šatňu v ktorej sa po raftingu môžete osprchovať - takže možno aj nejaký sprchový šampón.

Ak sa jedná o zahraničnú rieku a spíte v kempe tak: komplet kempovú výstroj stan, spacák, karimatka, nejaký hrniec na varenie, príbor, pohár. Ostatné veci: na vodu si zoberte plavky. Na turistiku si zoberte nejakú turistickú obuv a turistické oblečenie a nezabudnite si nejakú bundu s kapucňou. (toto sú len základné veci)

Ako si správne vybrať rieku?
Treba si uvedomiť na ako obtiažnu rieku chcem ísť raftovať. Väčšinou na jar sú rieky divokejšie a vhodnejšie pre mladé skupiny ľudí a skúsenejších vodákov a v lete keď je menej vody je vhodná pre úplných začiatočníkov a slabších plavcov, príp. rodiny s ďetmi. (..ale nie je to pravidlo, počasie je nevyspytateľné). Najlepšie bude keď nám napíšete do CK a my Vám odporučíme tú správnu rieku.

Môžu ísť raftovať aj deti?
Áno berieme na rafting aj deti. Čunovo je od 10r. a zahraničné rieky robíme od 12r. Ale nie je to podmienka záleží od toho konkrétneho človiečika a konkrétnej destinácie. Vozili sme už aj oveľa mladších vodákov nie len v Čunove, ale aj napr. v Slovinsku na Soči. Záleží na konkrétnom stave vody v rieke, inštruktora, toho človiečika a samozrejme hlavne od RODIČOV. Tu podpisujú reverz rodičia príp. rodinný zástupcovia.

Musíme spať v kempe?
Nie na našich zájazdoch nemusíte spať v kempe, zabezpečujeme ubytovanie od prenziónov až poluxusné hoteli. Stačí sa informovať u nás v CK.

Neviem moc dobre plávať a chcel by som ísť raftovať. Čo teraz?
Najdôležitejšia vec je informovať inštruktora a trip leadera o tom že ste slabší plavec. Inštruktor a safety kajakár v prípade prevrátenia sa, alebo vypadnutia z lode bude pomáhať v prvom rade slabšiemu plavcovi. A samozrejme bude jazdiť aj trošku bezpečnejšie.

Ako sa dozviem aká obtiažná je rieka na ktorú chcem ísť raftovať?
Každá rieka je popísaná a je pri nej napísaná obtiažnosť napr. WWII. To je z nemeckého slova Wildwaser WWI  a II. patria medzi ľahké rieky s malími vlnami a valcami. WWIII je už tažšia rieka, ale nie náročná je veľmi prehľadná a zábavná. WWW IV je ťažšia voda s veľkými vlnami a válcami s neprehľadným tokom rieky. Obtiažnosť WW V je na komerčný rafting nezjazdná.

Ako sa dopravíme do Areálu vodných športov v Čunove?
Do AVŠ Čunovo je najednoduchšia cesta autom cez Petržalku smer Maďarsko. Z Petržalky smer na Rusovce a za Rusovcami sú značky na Vodné Dielo. Treba sa ho držať a neodbáčať do dediny Čunovo, ale treba ísť na Vodné dielo. Prejdete čunovskú hrádzu a idete stále rovno po dlhom moste až po AVŠ Čunovo, ktoré budete mať po pravej ruke. Zaparkujete za hotelom na parkovisku na pravej strane. Naša CK sa nachádza v AVŠ v Čunove v prvom hangáry od cesty. Príp. autobusom MHD č. 91, 191, 801 do Rusoviec na zastávku ŽST Rusovce. Z Rusoviec na autobus MHD č. 90 až do areálu.

Treba sa poistiť pred raftingom?
Áno na rafting, by bolo lepšie byť poistený. Ak nie ste poistený treba kontaktovať našu CK, aby sme Vás poistili. Do Čunova to stojí okolo 0,80 € a na predĺžený víkend do zahraničia cca. 13,00 €.

Fotenie a nahrávanie videa na rafte je možné?
Fotoaparáty a video kamery neodporúčame brať na divokú vodu, ak nie sú vodotesné. Ale bezpečnosť kamery a fotoaparátu Vám nikto nezaručí. Možnosť je taká, že za poplatok urobíme my fotodokumentáciu, príp. video zábery špeciálnymi vodotesnými kamerami a fotoaparátmi.

Bezpečnosť na raftingu?
Bezpečnosť zabezpečujeme školeniami, ktorými musia prejsť všetci naši inštruktori. Na divokej vode v Čunove okrem inštruktora v každej lodi je na brehu v AVŠ záchranár. Na prírodných riekach okrem inštruktora v lodi pri raftovom člne jazdí safety kajak. Safety kajak je kajakár na lodi, ktorý dáva na Vás pozor ešte z vody na kajaku.

Ako si zarezervujem rafting?
Najlepšie je si vybrať konkrétny zájazd, termín a napísať, alebo zavolať k nám do CK. Môže sa stať, že v tom čase tento termín je už obsadený, nezjazdný, zrušený preto si treba prezistiť konkrétny termín.

Fotogaléria

Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk
Rafting Cunovo, www.raftovanie.sk

OBJEDNÁVKA ZÁJAZDU

Vaše kontaktné údaje

Meno, priezvisko: *
Adresa: *
Mesto, PSČ: *
Dátum narodenia: * DD.MM.YY
Telefón: *
E-mail: *

Zájazd, termín

Zájazd: *
Vlastný termín: vyplňte v prípade zájazdu na klúč
Počet osôb: *

Ubytovanie, doprava, poistenie

Ubytovanie:
Doprava:
Poistenie:

Poznámka

Text:

Antispam

Kód: *
Captcha
súhlasím so všeobecnými podmienkami
súhlasím s podmienkami zájazdu
súhlasím so spracovaním osobných údajov
chcem byť zaradený do odberu noviniek
 

PARTNERI

Divoká Voda - areál vodných športov Čunovo https://www.huskysk.sk
http://www.crosslimit.eu/

Pracovali sme aj pre

RÝCHLE KONTAKTY

(mirec) +421 911-305-961

(mišo) +421 948-163-319

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3